ZPRÁVY

Vážení občané a voliči ve Velkém Meziříčí a v Oslavici,
jsem filmová dokumentaristka, nositelka řady mezinárodních cen, od Kraje Vysočina jsem obdržela Zlatou jeřabinu za kulturní počin roku 2014 za hodinový dokument Bermudský poetický trojúhelník nad Vysočinou. Dokument vyhrál i 1. cenu na mezinárodním filmovém festivalu Arts & Films v Telči...

Typický obyvatel Velkého Meziříčí považuje za ideálního starostu Radovana Necida, trápí ho doprava ve městě a málo příležitostí k využití volného času. Zpolitizováním architektonické soutěže se nezabývá a chtěl by náměstí opravit podle vítězného návrhu. Podporu sportu i kultury ze strany radnice považuje za víc než dostatečnou a v areálu bývalého...

To pravé Meziříčí jako název společné kandidátky občanských demokratů a nezávislých kandidátů. Radovan Necid jako lídr a kandidát na starostu a dvacet tři skvělých, poctivých a slušných lidí, připravených pracovat opět pro Velké Meziříčí.

Zastupitelé při snaze ukončit jednání s vítězem architektonické soutěže Davidem Mikuláškem postupovali nezákonně a antimonopolní úřad jim zakázal podepsat smlouvu s architektem Miroslav Cikánem, ačkoliv si právě toto vládnoucí koalice přeje. Vyplynulo to z rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, které má radnice od 22. února k dispozici.

vstupujeme společně do dalšího roku našich životů. Naším přáním je, aby byl lepší než ten předchozí. To je přirozené. Každý z nás si přeje životní štěstí a pohodu a přejeme si vzájemně zejména pevné zdraví. Je také období bilancování toho, co se loni povedlo, i toho, co se dařilo méně. Na dobré věci navazujeme a z chyb se poučíme.